ADI-FAD visita la nostra Escola i es lliura la medalla ADI de bronze a Nil Peguero

ADI-FAD visita la nostra Escola i es lliura la medalla ADI de bronze a Nil Peguero

El passat dia 4 de març, membres d'ADI-FAD van visitar la nostra Escola acompanyats de part de l'equip directiu. Durant el matí, van fer entrega de la medalla ADI de bronze a Nil Peguero, titulat de l'EPSEVG i professor associat,. 

Aquests guardons premien els millors dissenys TFG i el passat mes de juny es va donar a conèixer que en Nil era un dels guanyadors. Al novembre va tenir lloc la gala per videotrucada però no va ser fins l'altre dia que Jordi Blasi, Daniel Vila i Neus Escoda per part d'ADI-FAD, van entregar personalment el premi. El premi consistia en: la medalla de Mireia Mesalles,

 el llibre ADI Book 2020, el diploma acreditatiu i una carta d'agraïment.

Al juny tots els guanyadors dels premis que atorga l'Associació (Delta i medalles ADI), seran exposats al Design Hub de Barcelona dintre l'exposició "El mejor diseño del año".